mój garnuszek-moja kulinarna fantazja. DOMOWO , SMACZNIE , ZDROWO...
RSS
czwartek, 08 stycznia 2015
tak mi smutno...

Moi kochani. Ponieważ od dłuższego czasu jestem "niezdolna" do pracy w kuchni nie mogę tym samym zamieszczać nowych wpisów. Nawet nie wiecie jak mi z tego powodu smutno i źle! Ale mam plan. Zacznę trochę działać, wezmę się do pracy i wszystko wróci do normy ALE DOPIERO PO REHABILITACJI RĘKI!

Moja operacja prawego nadgarstka była spowodowana zbyt dużym wysiłkiem w pracy! Doszło do tego ,że straciłam czucie w prawej dłoni, drętwienie nie ustępowało, wszystko leciało mi z rąk... a to wszystko przez to ,że pracowałam 24h/24h... bez przerwy! Ale choroba wygrała z zaangażowaniem, ambicjami i kreatywnością. Ale dużo też zyskałam. Przede wszystkim dowiedziałam się na kim mogę tak naprawdę polegać w tych trudnych momentach.. kto mnie wspiera.. 

Tak wiec mój mały apel do wszystkich kucharzy i szefów kuchni: SZANUJCIE SWOJE ZDROWIE, CEŃCIE SIĘ.. ZADBAJCIE O WYPOCZYNEK DLA SIEBIE, BO JAK NIE TO CZEKA WAS TO CO MNIE! I PAMIETAJCIE: CZY WARTO TAK SIĘ ZAJECHAĆ JAK I TAK (W WIĘKSZOŚCI ) NIE USŁYSZYCIE SŁOWA "DZIĘKUJE"...

Tagi: różne
22:28, dorotamirowska
Link Komentarze (3) »
O autorze
Top Blogi